Je určeno všem, kteří mají rádi Cykloturistiku i cykloturistiku. Jde o otevřenou akci.

Ke 30. ročníku časopisu Cykloturistika jsme pro vás připravili setkání autorů a dalších spolupracovníků časopisu s vámi čtenáři a vašimi přáteli. Setkání se bude konat 24. až 26. května 2024 v nádherném prostředí Českého ráje v kempu Eden Jinolice, viz edenjinolice.cz.

Do kempu je možné přijet už v pátek odpoledne, ale hlavní program bude především v sobotu a v neděli. Na sobotu připravujeme vyjížďky s redaktory a také Luckou a Michalem Jonovými, kteří vám pak večer promítnou ty nejzajímavější okamžiky ze svého 30 let trvajícího putování po světě. Promítat bude ale i šéfredaktorka časopisu Cykloturistika Slávka Chrpová, která bude mít přednášku o  o historii Cykloturistiky. Budete se moci také zeptat na cokoli našich autorů. Celý večer bude zakončen tombolou. V neděli se pak budete moci projet dle svého zájmu nebo se zúčastnit Jičínských věží, které bude nezávisle na setkání pořádat náš partner Milan Horký. Na kole ale i pěšky bude možné v rámci této akce navštívit některé zajímavé objekty s věžemi v Jičíně, které jsou běžnému turistovi nedostupné. Jedná se unikátní akci. Nejde o hromadnou akci, všechny objekty si budete moci prohlédnout ve svém vlastním tempu. Setkání je otevřené a může na něj přijet kdokoliv, kdo se chce projet krásnými trasami kolem Českého ráje a okolí a kdo sympatizuje a chce se ztotožnit s hodnotami časopisu. V kempu Jinolice bude k dispozici úschova kol. Ubytování ve stanech a karavenech není nutné dopředu objednávat.

 

Objednávkový formulář

(vyplňte a zašrtněte)

*Kdy plánujete přijet?

*Jak dlouho se zdržíte?

Kolik parkovacích míst zaberete?

*Chci zakoupit tento balíček (zaškrtněte jednu z možností) PO ODESLÁNÍ TOHOTO FORMULÁŘE BUDETE PŘESMĚROVÁNI NA STRÁNKU, KDE BUDETE MOCI BALÍČEK ZAKOUPIT

Jestli jsem zatrhnul, že chci polopenzi, chci k večeři

nebo

*Podmínky účasti

Ubytování (si vyřizuje každý sám, dle svého uvážení, pořadatel této akce ho nezajišťuje)

Je umožněno přímo v rekreačním zařízení Eden Jinolice.  Rezervaci ubytování provádějte předem (ideálně hned po registraci na setkání), ubytovací kapacity jsou omezené. Při registraci ubytování uvádějte heslo “Setkání časopis Cykloturistika”, dostanete pak námi vyjednané lepší ceny, které jsou domluveny následovně:
a) pokoje v okálech a budově bez sociálního zařízení na pokoji
– 300 Kč za osobu a noc, pokoje jsou od 1 do 6 lůžek
V ceně je parkovné v areálu, využití společného sociálního zařízení, včetně sprch. Počítá se maximálně s 1 autem na 2 lůžka, počtem osob v pokoji podle počtu lůžek.

 1. b) ubytování se sociálním zařízením v rámci ubytovací jednotky
  – 350 Kč za osobu a noc, pokoje jsou 4lůžkové, nutné obsadit vždy celý pokoj. Počítá se maximálně s 1 autem na 2 lůžka, počtem osob v pokoji podle počtu lůžek.
 2. c) karavany
  – 200 Kč za osobu a noc
  V ceně je parkovné v areálu, napojení na elektřinu je za 130 Kč za karavan a noc
 3. d) stany
  – 150 Kč za osobu a noc
  V ceně je parkovné v areálu, využití společného sociálního zařízení, včetně sprch. Počítá se maximálně s 1 autem na stan, maximálně 4 osobami ve stanu. Napojení na elektřinu je za 130 Kč za stan a noc.

Místa, kde je možno rozložit stan nebo zaparkovat karavan budou vyznačena.
Děti do 3 let budou ubytovávány zdarma bez nároku na lůžko.
Odchylky od tohoto ceníku prosím řešte přímo s provozovateli areálu.

Ubytování si prosím rezervujte na těchto kontaktech:
– telefon: 493 591 930 v pracovní dny od 9:00 do 16:00
– e-mail: info@eden-jinolice.cz

Provozovateli rekreačního zařízení bude třeba uhradit 50% zálohu předem, která je vratná maximálně 14 dní před příjezdem, později je nevratná.

Pro jednodenní účastníky platí 100 Kč za parkovné.